dodano: ,

| Strona główna | Ostrów Mazowiecka | |


Otwarcie nowego sklepu Kaufland

W czwartek, 16 lutego o godzinie 7.00 zostanie otwarty nowy sklep sieci Kaufland w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Lubiejewskiej 65. Będzie to już 153. market sieci Kaufland w Polsce i 17. w województwie mazowieckim.Nowy sklep Kaufland zwiększa konkurencję

Nowy sklep Kaufland w Ostrowi Mazowieckiej jest już drugim z kolei marketem tej sieci otwartym w tym miesiącu w województwie mazowieckim. Jednocześnie to już trzeci nowo otwarty sklep Kaufland w tym roku w Polsce.
Dzięki otwarciu sklepu Kaufland powstało blisko 100 nowych miejsc pracy w markecie, a dodatkowe miejsca pracy utworzą najemcy pasażu handlowego. Nowy sklep Kaufland to także większa konkurencja na rynku sprzedaży detalicznej, a co za tym idzie większy wybór i korzystniejsze ceny dla klientów.

Kaufland stawia na komfort klientów
Kaufland w Ostrowi Mazowieckiej jest nowoczesnym obiektem handlowym, który zapewnia komfortowe warunki do robienia zakupów. Powierzchnia sprzedaży w markecie to prawie 2 000 mkw. Dla klientów sklepu przygotowanych jest 198 miejsc parkingowych. Market będzie otwarty codziennie, od poniedziałku do soboty od godziny 7.00 do 22.00, a w niedzielę od 9.00 do 20.00. W swojej ofercie handlowej sklep Kaufland posiada różnorodny i bogaty asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Klienci będą mogli wybierać pomiędzy licznymi produktami markowymi, atrakcyjnymi markami własnymi, produktami regionalnymi i ekologicznymi.Dyskont napojowy sieci Kaufland

Dodatkowo przy markecie Kaufland zostanie otwarty dyskont napojowy. Dyskont ma powierzchnię ponad 500 mkw. W ofercie dyskontu znajdować się będzie do wyboru: ponad 200 rodzajów piwa, ponad 300 rodzajów napojów i nektarów, ponad 200 rodzajów napojów gazowanych i niegazowanych i ponad 100 rodzajów wód mineralnych i źródlanych.

„Sensacje cenowe” z okazji otwarcia sklepu Kaufland
Tradycyjnie z okazji otwarcia nowego sklepu firma Kaufland przygotowała specjalną ofertę handlową. Nowi klienci znajdą w niej artykuły spożywcze i przemysłowe w promocyjnych cenach. Po niezwykle niskich cenach będzie można kupić np. mięso, wędliny, nabiał, kawę, słodycze, artykuły chemii gospodarczej, a także sprzęt AGD i RTV. Oferty specjalne będą obowiązywać przez 4 kolejne tygodnie od dnia otwarcia sklepu.

Bogata oferta w pasażu sklepu Kaufland
Dodatkową ofertę sklepu Kaufland w Ostrowi wzbogacą punkty usługowo-handlowe zlokalizowane w pasażu marketu. Ich powierzchnia sprzedaży wynosi 279 mkw. Swoje usługi i produkty oferować będą m.in. sklep obuwniczy, sklep z biżuterią i zegarkami, kiosk z prasą, piekarnia, cukiernia, stoisko z mięsem. Na terenie sklepu Kaufland dostępny będzie również bankomat.

„Dla mnie w sam raz”
„Dla mnie w sam raz” to hasło promujące nową kampanię reklamową, którą sieć Kaufland rozpoczęła 1 lutego 2012 r. Jej celem jest zwrócenie uwagi na fakt, że Kaufland łączy wszystkie zalety sklepu dyskontowego i hipermarketu. W porównaniu z dyskontami sklepy Kaufland oferują 10 razy większy wybór sprzedawanych produktów spożywczych
i przemysłowych. Jednocześnie Kaufland oferuje ponad 2 000 artykułów w cenach dyskontowych, które są najniższe wśród sprzedawców detalicznych.


Dodaj komentarz