Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia już po okresie sparingów przed nowym sezonem

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka rozegrali pięć meczów sparingowych przed startem nowego sezonu ligi okręgowej. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zmierzyli się głównie z niżej notowanymi zespołami.

ostrovia_delta_01_06_17

W pierwszym sprawdzianie Ostrovia pokonała Iskrę Zaręby Kościelne 6:0. Bramki w tej konfrontacji strzelili: Marek Żyznowski, Jakub Krakowiak, Daniel Lipski, Kamil Rogalski, Patryk Gromek, Dawid Wilczewski.

W kolejnym meczu Ostrovia musiała uznać wyższość innego spadkowicza z IV ligi - Czarnych Węgrów ulegając 1:5. Jedyną bramkę zdobył Daniel Lipski.

Następnie podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zremisowali z KS Wąsewo 2:2. Na listę strzelców wpisali się Paweł Korzeb i Dawid Wilczewski. W kolejnym starciu Ostrovia po raz drugi w okresie przygotowawczym spotkała się z Iskrą Zaręby Kościelne i tym razem wygrała aż 8:3. Dwie bramki zdobył tym razem Dawid Wilczewski, dwie strzelił także Ernest Augustyniak, a po jednej dołożyli Robert Wilczewski, Patryk Gromek, Mikołaj Krysiak i Jakub Krakowiak.

W ostatnim sprawdzianie Ostrovia uległa Warmii Grajewo 1:2, a jedynego gola na koncie gospodarzy zapisał Dawid Wilczewski.

Już w sobotę 12 sierpnia o godz. 14.00 piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka zmierzą się z KS CK Troszyn, w ramach spotkania pierwszej kolejki nowego sezonu ligi okręgowej.

Zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej na stadion przy ulicy Warchalskiego.


Dodaj komentarz

Wasze opinie

Alex   18:18, 09.08.2017
A co ze sparingami kobiecego zespolu Ostrovi?