Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


103 km/h przez teren zabudowany. Stracił prawo jazdy

Ostrowscy policjanci zatrzymali wczoraj prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. 37-latek jechał skodą przez obszar zabudowany 103 km/h.

predkosc_licznik_11_08_17

Przed południem w czwartek 10 sierpnia w Starym Lubiejewie policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą.

- Powodem kontroli było przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowany, 37-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego zachodniego jechał 103 km/h - wyjaśnia st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Kierowca został ukarany mandatem i punktami karnymi. Ponadto stracił na trzy miesiące prawo jazdy. W każdym przypadku za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym ostrowscy policjanci będą wyciągać konsekwencje prawne.

- Apelujemy do kierowców o rozsądek. Jazda z tak nadmierną prędkością przez teren zabudowany to zagrożenie w ruchu drogowym dla innych użytkowników drogi. Wystarczy chwila i może dojść do tragedii na drodze - dodaje rzecznik Laczkowska.


Dodaj komentarz