Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia odkryła karty przed nowym sezonem

Dokładnie 29 zawodników będzie liczyć kadra Ostrovii Ostrów Mazowiecka w nowym sezonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Po spadku z IV ligi mazowieckiej kilku zawodników postanowiło zmienić klub.

ostrovia_12_08_17

W bramce nie obejrzymy już Andrzeja Łyzińskiego, który wiosną leczył kontuzję i powróci do bramki, ale w barwach ostrołęckiej Korony.

W drużynie pozostali ostatecznie Oleksandr Poluliakhov oraz Norbert Decyk i jesienią możemy ich zobaczyć w barwach ostrowskiego klubu. Nie będziemy oglądać za to Mateusza Sowy (rozstał się z klubem już wiosną) oraz Dariusza Korytkowskiego i Bartosza Sulkowskiego.

Kamil Małkiński został z kolei grającym trenerem Iskry Zaręby Kościelne i z nowym klubem powalczy o awans do A klasy. Dominik Dzwonkowski swoich sił jesienią spróbuje w barwach Korony Ostrołęka w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej.

Trener Paweł Kowalczyk skład zespołu seniorów na nowy sezon uzupełnił juniorami. Do drużyny trafili m.in. Szymon Kaczyński, Kamil Szydlik, Mateusz Szymański, Marek Żyznowski i Kamil Rogalski. Pierwszy poważny sprawdzian już w sobotę 12 sierpnia o godz. 14.00. Przeciwnikiem rywal zza miedzy, czyli KS CK Troszyn.

Bramkarze: Oleksandr Poluliakhov, Adrian Romanik, Paweł Śledziński

Obrońcy: Norbert Decyk, Szymon Kaczyński, Adrian Kołota, Paweł Korzeb, Daniel Lipski, Jakub Małkiński, Szymon Wątróbski, Jakub Zapatka, Aleksander Zaremba

Pomocnicy: Mateusz Andrzejczyk, Ernest Augustyniak, Mateusz Czupowski, Damian Kopacz, Jakub Krakowiak, Adrian Nowacki, Kamil Szydlik, Mateusz Szymański, Miłosz Tyl, Krzysztof Wątróbski, Dawid Wilczewski, Robert Wilczewski, Piotr Zacheja, Miłosz Żabik

Napastnicy: Patryk Gromek, Kamil Rogalski, Marek Żyznowski


Dodaj komentarz