Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Decyk: Jedną nogą byłem już w MKS Ciechanów

18-letni pomocnik Ostrovii Ostrów Mazowiecka Norbert Decyk w letnim okienku transferowym planuje zmienić barwy klubowe. Utalentowany piłkarz został zgłoszony do rozgrywek ligi okręgowej, ale chce jeszcze w sierpniu odejść z Warchalskiego.

norbert_decyk_12_08_17

- Jedną noga byłem już w Ciechanowie ale działacze MKS nie zdążyli załatwić formalności i zgłosić mnie do rywalizacji w IV lidze przed pierwszą kolejką - mówi Norbert Decyk.

- Otrzymałem telefon od trenera Pawła Kowalczyka i zdecydowałem, że wystąpię w meczu Ostrovii z Troszynem na inaugurację sezonu w Ostrowi Mazowieckiej. Czas na zmianę klubu mam do końca sierpnia, a już pojawiają się kolejne oferty - dodaje 18-letni piłkarz.

Zainteresowanie utalentowanym piłkarzem jest coraz większe, dlatego zamiast do Ciechanowa piłkarz może trafić chociażby do ekipy Błękitnych Raciąż.

- Po sezonie prowadziłem rozmowy z drużynami z III ligi, ale zdecydowaliśmy się poczekać jeszcze trochę, żebym mógł się ograć i złapać dodatkowego doświadczenia - mówi Norbert Decyk. - W drużynie z Ciechanowa wystąpiłem we wszystkich sparingach i mój transfer był naprawdę blisko sfinalizowania. Pojawiają się kolejne propozycje m.in. z Błękitnych Raciąż, ale także innych klubów IV ligi mazowieckiej.

Sytuacja 18-letniego Norberta Decyka z Ostrovii Ostrów Mazowiecka powinna wyjaśnić się w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

- W Ostrowi Mazowieckiej nie zostanę, bo chciałbym występować minimum w IV lidze, z której już tylko jeden krok do wyższych klas rozgrywkowych w Polsce - dodaje Norbert Decyk. - Mam nadzieję, że będę mógł dalej się rozwijać i realizować swoją pasję.

W sobotę 12 sierpnia Norbert Decyk wystąpi w meczu Ostrovii Ostrów Mazowiecka z KS CK Troszyn, który zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Warchalskiego.


Dodaj komentarz