Ostrovia bez szans w starciu z KS CK Troszyn (zdjęcia)

W spotkaniu inaugurującym rozgrywki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka ulegli KS CK Troszyn aż 0:5.

troszyn_ostrovia_13_08_17

Już w trzeciej minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Piotr Kubat. Po niespełna kwadransie gry było już 2:0 dla zespołu z Troszyna, a tym razem do siatki rywali trafił Piotr Bałas.

Ostrovia także potrafiła stworzyć sobie sytuacje strzeleckie, ale dobrze dysponowany Adrian Drężek zapobiegł strzeleniu bramki przez rywali.

W 33 minucie spotkania Piotr Kubat zdobył kolejną bramką dla zespołu prowadzonego przez trenera Łukasza Bałazego, a dwie minuty później po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. W efekcie już do przerwy goście prowadzili na stadionie przy ulicy Warchalskiego 4:0.

W drugiej odsłonie meczu efektowne zwycięstwo KS CK Troszyn przypieczętował Piotr Bałas, po raz drugi w sobotniej konfrontacji wpisując się na listę strzelców. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego zostali pierwszym liderem rozgrywek ligi okręgowej.

Ostrovia przystąpiła do konfrontacji bez swoich liderów. Za kartki z poprzedniego sezonu pauzował Dawid Wilczewski, a kontuzję leczy Piotr Zacheja.

W kolejnym spotkaniu w sobotę 19 sierpnia żółto-zieloni w wyjazdowym starciu o pierwsze punkty zagrają z Iskrą Krasne.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS CK Troszyn 0:5 (0:4)
Bramki: Kubat 3. 33. 35. Bałas 14. 66.

Ostrovia: Romanik - Kopacz (67. Zapatka), Zaremba, Korzeb (46. Nowacki), Lipski - Małkiński (79. Kołota), R. Wilczewski, Decyk (55. Krakowiak), Żyznowski (59. Żabik) - Gromek, Augustyniak (55. Rogalski)

Troszyn: Drężek - Dzwonkowski (65. Mamiński), Sakowski, Abramczyk, K. Kamionowski - Bałas (83. Kuliś), Gutowski, Wargulewski (90. Fabiański), P. Kamionowski, Śnietka (70. Rudziński) - Kubat (87. Dąbrowski)