Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis

Szkopek i Matyczak triumfują na kortach przy Różańskiej

Krzysztof Szkopek i Mateusz Matyczak okazali się najlepszą parą deblową w turnieju rozegranym na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. W finale pokonali gospodarzy zmagań Waldemara Rępę i Artura Borowego w dwóch setach 7:6 6:3.

tenis_debel_17_08_17

(Fot. archiwum organizatora)

Wcześniej w półfinałowym spotkaniu Mateusz Matyczak w parze z Krzysztofem Szkopkiem pokonali inną ostrołęcką parę Bartosza Nowaka i Macieja Leonarskiego 5:7 6:3 10:7. W drugim meczu półfinałowym Waldemar Rępa i Artur Borowy pokonali Jarosława Gołaszewskiego i Piotra Borowego 6:4 6:3.

Turniej deblowy został rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w dniach 12-13 sierpnia. Była to kolejna impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej z udziałem tenisistów z kilku ościennych miejscowości.

- Cieszymy się z faktu, że imprezy rozgrywane na kortach w Ostrowi Mazowieckiej cieszą się wciąż dużym zainteresowaniem - podkreśla główny organizator z ramienia MOSiR Waldemar Rępa. - Już dziś zapraszamy na kolejną imprezą, a mianowicie XIII Otwarty Turniej o puchar przewodniczącego NSZZ Solidarność Oddział Ostrów Mazowiecka w dniach 26-27 sierpnia.

Tydzień później w dniach 2-3 września rozegrany zostanie z kolei IV Otwarty Turniej Kobiet, a tydzień później finałowy turniej Masters.