Ostrovia lepsza od Żbika Nasielsk

Ważne zwycięstwo w rozgrywkach III ligi mazowieckiej zapisały na swoim koncie zawodniczki Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Tym razem podopieczne trenera Michała Kacprzaka pokonały na wyjeździe Żbika Nasielsk 2:1.

ostrovia_zbik_19_09_17

Prowadzenie dla Ostrovii w 44 minucie spotkania dała Izabela Tyszka. Pięć minut później do siatki rywalek trafiła Amelia Skowrońska. Rywalki odpowiedziały trafieniem Julity Sterbickiej, ale ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ostrowianek.

Kolejne spotkanie podopieczne trenera Michała Kacprzaka rozegrają na wyjeździe w starciu z DAF Płońsk w sobotę 23 września.

Żbik Nasielsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2 (0:0)
Bramki: Sterbicka 53. - Tyszka 44. Skowrońska 49.

Ostrovia: Kazanowska - Śladewska, Niewiadomska, Grabowska, Kordyszewska - Komor (60. Pakieła), Galanty (75. Jarmoluk), Bączyk, Tyszka - Cichowska (78. Krawczyk), Skowrońska (70. Deluga)