Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Noc horrorów w kinie Ostrovia (wideo)

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza w sobotę 28 października na maraton filmowy. Tego dnia w kinie Ostrovia odbędzie się noc horrorów. Początek o godz. 20.00.

noc_horrorow_09_10_17

Na ekranie kina Ostrovia wyświetlone zostaną trzy ekranizacje - "Piła. Dziedzictwo", "Leatherface" i "Autopsja Jane Doe".

- W jedną noc będzie można zobaczyć na wielkim ekranie trzy mrożące krew w żyłach horrory, w tym premierowo "Piła. Dziedzictwo" - informują organizatorzy wydarzenia.

Bilety dostępne w kasie kina w cenie 30 złotych.

"Piła. Dziedzictwo"
Na terenie całego miasta pojawiają się martwe ciała ludzi, którzy zginęli w różnych przerażających okolicznościach. Śledztwa zaczynają wskazywać nieprawdopodobnego sprawcę, a mianowicie nieżyjącego już Johna Kramera.

"Leatherface"
W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę.

"Autopsja Jane Doe"
Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi - ojciec i syn - muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. Okazuje się, że mężczyźni trafiają na ślady obrzędów rytualnych.


Dodaj komentarz