Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Oszukany w sieci na 2,4 tysiąca złotych

Kupił towar w sieci, wpłacił pieniądze na konto, do dziś towaru nie otrzymał. Złożył natomiast w komendzie policji zawiadomienie o oszustwie. Mowa o ostrowianinie, który kupił na jednym z portali internetowych płytki gresowe za ponad 2400 złotych.

komputer_klawiatura_13_05_17

Płytki może oglądać na zdjęciu, bo zamówiona przesyłka do niego nie dotarła. Nie otrzymał również zwrotu gotówki. W sobotę 7 października mężczyzna złożył w ostrowskiej komendzie zawiadomienie o oszustwie.

- Ostrowianin zgłosił, że w sklepie internetowym zamówił ponad 28 metrów kwadratowych płytek gresowych o wartości ponad 2 400 złotych - informuje st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy ostrowskiej policji.

Mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej przelał pieniądze na podany numer rachunku bankowego jednak pomimo to nie otrzymał zamówionego towaru. Strona internetowa sklepu od kilku dni nie działa.

- Apelujemy do mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego o rozważniejsze dokonywanie zakupów przez internet. Najbezpieczniejszym sposobem zapłaty jest za pobraniem dopiero gdy otrzymamy zamówiony towar. Wpłacanie pieniędzy na konto bankowe niestety może skończyć się nie otrzymaniem towaru i stratą gotówki - dodaje rzecznik Laczkowska.


Dodaj komentarz