Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Academia Gorila trenowała z Różalskim (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Academia Gorila Ostrów Mazowiecka na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka z Fight Academy Ostrołęka mieli możliwość uczestniczenia w seminarium z Marcinem Różalskim.

rozalski_11102017

Marcin Różalski ma swoim koncie ma niezliczoną liczbę amatorskich walk w różnych formułach kickboxingu. W swojej zawodowej karierze wygrał osiem zawodowych walk bokserskich oraz walczył również zawodowo w kickboxingu, K1 oraz Muay Thai.

Teraz wciąż jako czynny zawodnik i obecnie posiadacz mistrzowskiego pasa KSW swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z amatorami sztuk walki w całym kraju. Do Ostrołęki przyjechał w swojej karierze już po raz trzeci.

Treningi z Marcinem Różalskim wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. Gościnnie w Fight Academy Ostrołęka trenowali m.in. reprezentanci klubów z Białej Podlaskiej, Ostrowi Mazowieckiej, Zambrowa i Łomży.
- Marcin Różalski to postać wielkiego formatu i cieszymy się bardzo z faktu, że po raz kolejny zawitał do naszego klubu - podkreśla szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Z pewnością wizyta Marcina Różalskiego jest bardzo dobrą promocją sztuk walki w naszym mieście.

Seminarium szkoleniowe odbyło się w dwóch cyklach, dla wszystkich zawodników oraz dla reprezentantów Fight Academy Ostrołęka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiału filmowego z jednego z treningów.


Dodaj komentarz