Opublikowano

Przystanek Historia po raz drugi w Ostrowi Mazowieckiej (wideo)

W Ostrowi Mazowieckiej startuje druga tura zajęć organizowanych w ramach Przystanku Historia pod hasłem: "Niezwyciężeni - polska droga do woln

W Ostrowi Mazowieckiej startuje druga tura zajęć organizowanych w ramach Przystanku Historia pod hasłem: "Niezwyciężeni - polska droga do wolności". Projekt jest realizowany przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie i Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.



Inauguracja zajęć odbyła się w miejskim ratuszu 27 września br. Dzieci spotkały się wówczas z przedstawicielami warszawskiego oddziału IPN i poznawały historię naszego kraju a także swojej okolicy.



Spotkania z dziećmi i młodzieżą planowane są cyklicznie, raz w miesiącu. Kolejne odbędzie się w poniedziałek 16 października w sali konferencyjnej ratusza, w dwóch grupach, o godzinie 11.00 i 13.00. Tematyka oparta będzie na wyświetlonym filmie pt. "Niezwyciężeni".

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz