Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka

Ewa Jagielska z kolejnymi trofeami

Nie daje o sobie zapomnieć najlepsza biegaczka z Ostrowi Mazowieckiej Ewa Jagielska. Z kolejnych imprez powraca z bardzo wartościowymi wynikami stając na podium rywalizacji.

ewa_jagielska_fb

(fot. Facebook)

Na swoim koncie zawodniczka LKS Ostrowianka zapisała wiele sukcesów. W dziewiątej edycji zawodów "Biegnij Warszawo" na dystansie 10 km Ewa Jagielska zdecydowanie wygrała w gronie kobiet z bardzo wartościowym rezultatem 34 minut i 15 sekund. W klasyfikacji open zawodniczka z Ostrowi Mazowieckiej zajęła dwunastą lokatę poprawiając jednocześnie swój rekord życiowy.

Pod koniec września Ewa Jagielska zanotowała bardzo duży sukces w 39. PZU Maraton Warszawski. W zawodach startując po raz drugi w karierze na tym dystansie zajęła pierwsze miejsce w gronie Polek w tym biegu. Lepsze okazały się jedynie Etiopka Bekelu Geletu i Kenijka Beatrice Jelagat Cherop.

Ewa Jagielska z wynikiem 2:41:51 zanotowała trzeci wynik i stanęła w gronie kobiet na najniższym stopniu podium. W kalsyfikacji open całego maratonu została sklasyfikowana na czternastej lokacie.

Więcej o startach i sukcesach Ewy Jagielskiej w przyszłym tygodniu w portalu OstrowMaz24.pl.