Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Iskra Zaręby Kościelne chce sprawić niespodziankę

Piłkarze Iskry Zaręby Kościelne prowadzeni prze trenera Kamila Małkińskiego w obecnym sezonie spisują się rewelacyjnie.

iskra_zareby1_01_08_17

W siedmiu meczach drużyna z Zarąb Kościelnych wywalczyła dziewiętnaście punktów, nie przegrywając do tej pory meczu. Co więcej podopieczni trenera Kamila Małkińskiego strzelili do tej pory aż 35 bramek i stracili zaledwie siedem. Najtrudniejsze mecze dopiero przed zespołem.

Na inaugurację nowego sezonu Iskra Zaręby Kościelne pokonała GUKS Krasnosielc 3:1. W kolejnym starciu wygrała z Orzem Goworowo 4:3. Następnie pokonała Wymakracza Długosiodło 2:0, KS Pniewo 5:0, FC 2012 Różan 11:1 i w derbowym meczu zremisowała z GKS Max Rol Andrzejewo 2:2.

W kolejnym meczu Iskra Zaręby Kościelne rozbiła GLKS Lelis 8:0. Do rozegrania podopieczni trenera Kamila Małkińskiego mają jeszcze cztery trudne spotkania. Najbliższe już w niedzielę, 15 października w starciu z WKS Mystkówiec Stary o godz. 14.00 na terenie rywala.

W kolejnym spotkaniu Iskra Zaręby Kościelne podejmie u siebie Narew 1962 Ostrołęka, a następnie na wyjeździe zmierzy się z Koroną II Ostrołęka. Meczem kończącym zmagania będzie potyczka przed własną publicznością z ULKS Ołdaki.

- Przed nami bardzo trudne spotkania, szczególnie z ostrołęckimi drużynami, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najdłużej zachować miano niepokonanego zespołu w rozgrywkach piłkarskiej B klasy - podkreśla szkoleniowiec Iskry Zaręby Kościelne Kamil Małkiński.


Dodaj komentarz