Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja

Jest praca w ostrowskiej komendzie policji

Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje pracownika na stanowisko sekretarka – praca biurowa

dzialalnosc_praca_20_04_17

Sekretarka – 1 stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy w ramach umowy na zastępstwo

Miejsce pracy: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Płk. K. Piłata 12

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Przyjmowanie korespondencji i przesyłek dekretowanych z kancelarii jednostki
Prowadzenie dziennika przyjętych dokumentów – korespondencyjnego i podawczego
Doręczanie Naczelnikom Wydziału Kryminalnego, Wydziału Prewencji, Wydziału Ruchu Drogowego i Kierownikowi Referatu Ogólnego korespondencji i przesyłek po zadekretowaniu i rozdysponowanie ich zgodnie z poleceniami pracownikom za pokwitowaniem w odpowiednich ewidencjach kancelarii.
Kompletowanie, przechowywanie i rozliczanie dokumentów ostatecznie załatwionych do czasu ich archiwizacji lub brakowania.
Prowadzenie ewidencji pieczęci i stempli w KPP, prawidłowe zabezpieczenie pieczątek przed użyciem przez osoby trzecie
Sporządzanie wykazu poczty zwykłej i wprowadzanie do systemu poczty specjalnej.
Ewidencjonowanie i wydawanie wpływających do KPP pakietów z dowodami osobistymi
Rozliczanie liczb z dziennika korespondencyjnego
Rozliczanie i przechowywanie dokumentów ostatecznie załatwionych do czasu ich archiwizacji lub brakowania wg kat. BC
Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych oraz obsługa faksu.
Odbieranie na bieżąco służbowej poczty elektronicznej.
Należyta obsługa gości i interesantów oraz dbałość o estetykę sekretariatu.
Zachowanie tajemnicy służbowej i realizacja poleceń przełożonego.
Prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego.
Kształtowanie właściwej atmosfery w miejscu pracy

Warunki Pracy:

warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
dyspozycyjność
miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
praca biurowa,
praca w pomieszczeniu
oświetlenie naturalne i sztuczne

Wymagania związane ze stosunkiem pracy:

wykształcenie średnie
bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń preferencyjnych
doświadczenie w pracy biurowej
dobra organizacja pracy
komunikatywność
wysoka kultura osobista

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

życiorys i list motywacyjny,
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo oraz umyślne przestępstwo skarbowe.
oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
kopie świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
kopie ukończonych kursów, uprawnień, przeszkoleń

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest wyższy niż 6%.
Oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
Oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie.
Osoby , których oferty zostaną odrzucone, nie będą powiadamiane.
Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.
Do składania dokumentów zachęcamy także osoby niepełnosprawne.
Wynagrodzenie na zajmowanym stanowisku 2000, - złotych ( Brutto)

Dokumenty należy składać lub przesłać w terminie do dnia 23 października 2017 roku pod adresem:

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej
ul. K. Piłata 12
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osoby, których oferty będą spełniać wymagania formalne zostaną poinformowane telefonicznie o kolejnych etapach naboru. Prosimy o podanie nr telefonu w CV.
Oferty niewykorzystane zostaną zniszczone po upływie 3 miesięcy od zakończenia naboru.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu: (29) 7469223, (29) 7469265.