Pechowa porażka Ostrovii i kontuzja Świercz (zdjęcia)

Piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka przegrały w spotkaniu 6 kolejki rozgrywek III ligi mazowieckiej z Orlętami Baboszewo 0:1.

IMG_3504_donewsa

Jedyną bramkę w niedzielnym starciu rozegranym na stadionie przy ulicy Warchalskiego strzeliła Dominika Rybacka w 17 minucie meczu po podaniu od Aleksandry Możdżonek. W składzie Ostrovii pojawiła się po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją Katarzyna Świercz i po jednym z fauli doznała ponownego urazu.

W tabeli III ligi w grupie mazowieckiej piłkarki Ostrovii prowadzone przez trenera Michała Kacprzaka plasują się obecnie na siódmej lokacie w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

Kolejne spotkanie Ostrovia ponownie rozegra przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Warchalskiego. Tym razem ostrowskie piłkarski zmierzą się z zespołem Zamłynie Radom. Na mecz zapraszamy w niedzielę, 22 października o godz. 11.00.

Ostrovia wystąpiła w składzie: Justyna Kazanowska, Alicja Kordyszewska, Ada Grabowska, Ola Niewiadomska, Sylwia Śladewska, Iza Tyszka, Monika Galanty, Patrycja Cichowska, Kinga Bączyk, Iza Lenarczyk, Ewa Stempczyńska, Kasia Świercz, Amelka Skowrońska, Marysia Brejnak, Dominika Krawczyk, Paulina Jarmoluk, Paulina Pakieła.