Nieskuteczny Sokół bez punktów (zdjęcia)

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka musieli uznać wyższość zespołu Dziki Warszawa w kolejnym starciu o mistrzostwo II ligi. Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela przegrali w meczu rozegranym przed własną publicznością przy ulicy Trębickiego 54:62.

sokol_dziki_19_10_17

Pierwszą kwartę Sokół wygrał 16:13. W kolejnych odsłonach meczu gospodarze grali nieskutecznie, a rywale najpierw odrobili straty, a następnie wyszli na prowadzenie.

W efekcie koszykarze ze stolicy w ostatniej kwarcie meczu przypieczętowali zwycięstwo i zapisali na swoim koncie komplet punktów. Najwięcej punktów dla Sokoła w środowym starciu wywalczył Piotr Barszcz - 16.

W tabeli II ligi - grupy B koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka plasują się obecnie na przedostatniej pozycji z dorobkiem pięciu punktów. Kolejne spotkanie ostrowscy koszykarze rozegrają w niedzielę 22 października. W wyjazdowym meczu rywalem będzie Legia II Warszawa. Początek spotkania o godz. 18.00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - Dziki Warszawa 54:62 (16:13, 12:17, 13:16, 13:16)

Sokół: Barszcz 16 pkt, Przygucki 13 pkt, Ryfa 7 pkt, Grudziński 6 pkt, Jaworski 6 pkt, Słoniewski 4 pkt, Skarpetowski 2 pkt oraz Zadroga i Moch.