Przełamanie koszykarzy Sokoła w stolicy

Koszykarze ostrowskiego Sokoła w spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek II ligi sprawili niespodziankę pokonując na wyjeździe Legię II Warszawa 94:65. Po kilku słabszych spotkaniach podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela wreszcie powrócili na właściwe tory i odnieśli zwycięstwo nad rywalem ze stolicy.

sokol1_29_09_17

Świetnie rozpoczęło się spotkanie dla Sokoła, który już po pierwszej kwarcie prowadził wysoko 27:12. Po pierwszej połowie meczu ostrowscy koszykarze prowadzili 48:32.

W trzeciej kwarcie do głosu doszli gospodarze i wygrali 19:15, a w ostatniej odsłonie meczu Sokół dał popis swoich możliwości i wygrał kwartę 31:14. W efekcie w całym spotkaniu koszykarze z Ostrowi Mazowieckiej odnieśli zwycięstwo różnicą aż 29 punktów.

Kolejne spotkanie koszykarze Sokoła rozegrają przed własną publicznością. Rywalem podopiecznych trenera Grzegorza Helcbergiela będzie ZKS Stal Stalowa Wola. Początek konfrontacji w hali przy ulicy Trębickiego zaplanowany na godz. 18.00.

Legia II Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 65:94 (12:27, 20:21, 19:15, 14:31)

Sokół: Barszcz 20 pkt, Grudziński 18 pkt, Przygucki 17 pkt, Słoniewski 15 pkt, Skarpetowski 11 pkt, Jaworski 5 pkt, Moch 3 pkt, Ryfa 3 pkt, Zadroga 2 pkt.