Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Sokół nie dał rady Stali Stalowa Wola (zdjęcia)

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka w spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek II ligi w grupie B ulegli Stali Stalowa Wola 67:79. Najskuteczniejszym graczem Sokoła był Piotr Barszcz, który zdobył 18 punktów.

sokol_stal1_31_10_17

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela w hali przy ulicy Trębickiego prowadzili wyrównany bój z rywalami ze Stalowej Woli.

W pierwszej kwarcie przegrali jednym punktem 11:12, w kolejnej 24:25. W trzeciej odsłonie meczu ponownie nieznacznie skuteczniejsza okazała się Stal 22:19.

W czwartej kwarcie Sokół nie potrafił jednak ponownie zagrać skuteczniej od rywali, przegrał 13:20 i w całym spotkaniu różnicą dwunastu punktów. Po raz kolejny najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Sokoła został Piotr Barszcz, który zapisał na swoim koncie 18 punktów.

Kolejne spotkanie Sokół rozegra na wyjeździe z Syntex Księżak Łowicz. Mecz został zaplanowany na sobotę 4 listopada na godz. 18.00. Ponownie w hali przy ulicy Trębickiego podopiecznych trenera Grzegorza Helcbergiela obejrzymy w sobotę 11 listopada o godz. 18.00. Rywalem będzie AZS UMCS Lublin.

Sokół Ostrów Mazowiecka - ZKS Stal Stalowa Wola 67:79 (11:12, 24:25, 19:22, 13:20)

Sokół: Barszcz 18 pkt, Przygucki 16 pkt, Grudziński 11 pkt, Jaworski 10 pkt, Słoniewski 8 pkt, Skarpetowski 3 pkt, Ryfa 1 pkt oraz Moch, Jurkiewicz i Zadroga.