Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Sokół nie dał rady Księżakowi Łowicz

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka doznali kolejnej porażki w rozgrywkach II ligi. Tym razem zespołem zdecydowanie skuteczniejszym był Syntex Księżak Łowicz.

sokol_mecz_17_10_17

To już piąta porażka koszykarzy Sokoła Ostrów Mazowiecka w obecnym sezonie. Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela stają się jednym z głównych kandydatów do opuszczenia rozgrywek. Tym razem w Łowiaczu miejscowy Księżak od pierwszej kwarty był skuteczniejszy. Już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili różnicą trzynastu punktów. Po zmianie stron powiększali przewagę, a ostatnią kwartę wygrali bardzo wysoko 27:12.

Syntex Księżak Łowicz z jednym rozegranym spotkaniem mniej na koncie jest obecnie wiceliderem rozgrywek, z kolei Sokół zajmuje przedostatnią lokatę. Kolejny mecz podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela rozegrają z AZS UMCS Lublin. Spotkanie zostało zaplanowane na niedzielę, 12 listopada na godz. 16.00.

Syntex Księżak Łowicz - Sokół Ostrów Mazowiecka 87:55 (31:21, 12:9, 17:13, 27:12)