Sokół uległ AZS UMCS Lublin (wideo)

Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka przegrali spotkanie 9 kolejki rozgrywek II ligi. W meczu przed własną publicznością w hali przy ulicy Trębickiego ulegli AZS UMCS Lublin 60:78.

sokol_mecz_13_11_17

(Fot. kadr z koszykowka.tvcom.pl)

Już w pierwszej kwarcie koszykarze z Lublina okazali się zespołem zdecydowanie skuteczniejszym zapisując na swoim koncie 28 punktów. Sokół potrafił zdobyć tylko dziesięć oczek.

W drugiej kwarcie gospodarze prowadzeni przez trenera Grzegorza Helcbergiela zdecydowanie podnieśli poprzeczkę rywalom i wygrali 23:10. Wiele wskazywało na to, że po zmianie stron gospodarze zdołają wrócić na odpowiednie tory.

Niestety w kolejnej trzeciej kwarcie Sokół zdobył zaledwie sześć punktów, a rywale z Lublina aż 27. W ostatniej odsłonie meczu gospodarze byli skuteczniejsi, ale ostatecznie to rywale cieszyli się z kompletu punktów.

Koszykarzom z Ostrowi Mazowieckiej nie pozostaje nic innego jak trening i przygotowanie się do kolejnego meczu, który rozegrają na wyjeździe z KKS Tur Basket Bielsk Podlaski, w sobotę 18 listopada o godz. 18.00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS UMCS Lublin 60:78 (10:28, 23:10, 6:27, 21:13)

Sokół: Moch 16 pkt, Słoniewski 15 pkt, Przygucki 9 pkt, Jaworski 8 pkt, Grudziński 5 pkt, Ryfa 3 pkt, Skarpetowski 2 pkt, Zadroga 2 pkt oraz Barszcz, Jurkiewicz

AZS UMCS: Myśliwiec 22 pkt, Marciniak 19 pkt, Wiśniewski 10 pkt, Jaworski 8 pkt, Jagoda 7 pkt, Muda 6 pkt, Wydra 6 pkt oraz Strzałkowski, Nycz, Prażmo

Spotkanie można obejrzeć na stronie koszykowka.tvcom.pl.