Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | Ostrowskie firmy


Zurad wyposaży nowe nieoznakowane policyjne auta w wideorejestratory

Ostrowski zakład urządzeń radiolokacyjnych Zurad wyposaży 140 policyjnych nowych nieoznakowanych radiowozów w wideorejestratory. Na nowe pojazdy policja wyda 27 mln złotych.

zurad_19_11_17

Polska drogówka zdecydowała się na zakup 140 nowych nieoznakowanych BMW 33i XDrive. Auta wyposażone będą w wideorejestratory videorapid 2A firmy Zurad.

Zakupione pojazdy mają zastąpić aktualnie używane auta przez policję.

Pierwsza i największa partia 40 samochodów ma trafić do policyjnych komend do końca listopada 2017 roku. To znaczy, że jeszcze przed Bożym Narodzeniem nieoznakowane radiowozy powinny wyjechać na polskie drogi. Następne dwadzieścia aut ma być przekazane do końca maja 2018 roku. Kolejne trzydzieści w czerwcu 2018 roku. Pod koniec września przyszłego roku drogówka wzbogaci się o następne 20 pojazdów. Ostatnie 30 nieoznakowanych radiowozów dostarczone będą na koniec października 2018 roku.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.