Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pozostałe


Silna stawka kręglarzy w V Łubudu Cup 2017 (wideo)

Reprezentanci Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Siedlec i Warszawy przystąpią do rywalizacji w V Łubudu Bowling Cup 2017. W poniedziałkowy wieczór w Łubudu 32 kręglarzy powalczy o puchar radnego miasta Ostrołęki Grzegorza Milewskiego.

kregle_lubudu_02_12_17

To już piąta edycja zawodów, które z edycji na edycję cieszą się coraz większym zainteresowaniem i stoją na coraz wyższym poziomie.

Podobnie może być tym razem ponieważ do rywalizacji przystąpią triumfatorzy poprzednich zawodów oraz nowi zawodnicy uzyskujący bardzo wartościowe wyniki na innych kręgielniach w naszym województwie.

Warto przypomnieć, że do tej pory ze zwycięstw i pucharów cieszyli się: Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej (186 pkt), Dariusz Rojek z Siedlec (177 pkt), Radosław Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej (165 pkt) i Wojciech Kolator z Ostrowi Mazowieckiej (162 pkt). Niedosyt z pewnością mają ostrołęczanie, którzy wykręcają świetne wyniki na treningach, ale nie potrafią powtórzyć tego w zawodach.

W poniedziałkowy wieczór 4 grudnia od godz. 19.45 w rywalizacji zapowiadają się bardzo duże emocje i z pewnością ozdobą zawodów byłby kolejny rekord toru. Kto uzyska najlepszy wynik i kto stanie na podium rywalizacji? Zapraszamy do kibicowania uczestnikom zawodów.


Dodaj komentarz