Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pozostałe


Silna stawka kręglarzy w V Łubudu Cup 2017 (wideo)

Reprezentanci Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Siedlec i Warszawy przystąpią do rywalizacji w V Łubudu Bowling Cup 2017. W poniedziałkowy wieczór w Łubudu 32 kręglarzy powalczy o puchar radnego miasta Ostrołęki Grzegorza Milewskiego.

kregle_lubudu_02_12_17

To już piąta edycja zawodów, które z edycji na edycję cieszą się coraz większym zainteresowaniem i stoją na coraz wyższym poziomie.

Podobnie może być tym razem ponieważ do rywalizacji przystąpią triumfatorzy poprzednich zawodów oraz nowi zawodnicy uzyskujący bardzo wartościowe wyniki na innych kręgielniach w naszym województwie.

Warto przypomnieć, że do tej pory ze zwycięstw i pucharów cieszyli się: Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej (186 pkt), Dariusz Rojek z Siedlec (177 pkt), Radosław Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej (165 pkt) i Wojciech Kolator z Ostrowi Mazowieckiej (162 pkt). Niedosyt z pewnością mają ostrołęczanie, którzy wykręcają świetne wyniki na treningach, ale nie potrafią powtórzyć tego w zawodach.

W poniedziałkowy wieczór 4 grudnia od godz. 19.45 w rywalizacji zapowiadają się bardzo duże emocje i z pewnością ozdobą zawodów byłby kolejny rekord toru. Kto uzyska najlepszy wynik i kto stanie na podium rywalizacji? Zapraszamy do kibicowania uczestnikom zawodów.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies