Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Konkurs dla klubów sportowych z Ostrowi Mazowieckiej

Burmistrz Jerzy Bauer ogłosił otwarty konkurs na realizację przez klubu sportowe, działające na terenie miasta, zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w latach 2018-2020.

pieniadze_16_07_17

Wniosek o przyznanie dotacji jednorocznej może złożyć klub realizujący szkolenie sportowe w różnych dyscyplinach i kategoriach wiekowych.

Natomiast o przyznanie dotacji wieloletniej mogą starać się kluby z dyscyplin kluczowych tj. piłki nożnej, koszykówki i lekkoatletyki.

- W projekcie budżetu miasta na 2018 rok przewiduje się przyjęcie kwoty dotacji w wysokości 575 tys. zł, w tym 450 tys zł z przeznaczeniem na dotacje wieloletnie oraz 125 tys. zł z przeznaczeniem na dotacje jednoroczne. Planowana kwota przeznaczona na umowy wieloletnie wynosi łącznie 1 mln 350 tys. zł, po 450 tys. zł w latach 2018-2020 - czytamy w zarządzeniu burmistrza Jerzego Bauera.

Termin składania wniosków upływa 15 grudnia o godz. 15.00.

Więcej informacji i wniosek do wypełnienia znajdziecie na stronie Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies