Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Kaufland oddaje żywność potrzebującym

Sieć Kaufland rozpoczęła współpracę z Federacją Polskich Banków Żywności, wybrane sklepy dzięki niej przekażą żywność lokalnym Bankom Żywności.

Od pięciu lat Kaufland współpracował z Federacją Polskich Banków Żywności, uczestnicząc w zbiórkach żywności trzy razy w roku w tym czasie udało się zebrać dla osób potrzebujących blisko 140 ton artykułów spożywczych.

Obecnie 26 sklepów na terenie całej Polski przekazuje żywność potrzebującym. Dzięki współpracy z Federacją Polskich Banków Żywności możemy przekazać pożywienie, które wciąż jest zdatne do spożycia, w ramach wsparcia dla osób najbardziej potrzebujących na terenie całego kraju. - mówi Małgorzata Wójcik-Koczur CSR menedżer w Kaufland PolskaKafuland myśli również o rozszerzeniu dotychczasowej współpracy, być może produkty z ostrowskiego sklepu również trafią do potrzebujących.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies