Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Marcin Majewski z sukcesami w sportach walki

Marcin Majewski to bardzo utalentowany zawodnik UKS Academia Gorila Ostrów Mazowiecka, który reprezentuje klub startując w licznych zawodach w formułach muay thai i K1. Podopieczny trenera Michała Kuleszy to etatowy uczestnik walk w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów.

marcinmajewski_sportowiec_2017

Reprezentował swój klub podczas zawodów przeprowadzonych m.in. w Lelisie, Ostrołęce i Wyszkowie, a także zawodnik z powodzeniem walczący w Warszawskiej Grandzie na Pięści.

Do tej pory reprezentant Ostrowi Mazowieckiej nie doznał porażki. Efektowne zwycięstwo stało się jego udziałem podczas Gali WORwar01, która po raz pierwszy został przeprowadzona w hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej. Solidnie przepracował kolejny sezon i pokazał, że z walki na walkę staje się coraz lepszym zawodnikiem.

Z pasją podchodzi do każdego treningu czy seminarium i widać, że stać go na osiąganie coraz lepszych wyników w zawodach krajowych, a w przyszłości z pewnością także międzynarodowych. Warto przypomnieć, że zawodnik ma na koncie także m.in. srebrny medal Pucharu Europy URF w Tarczynie, który zdobył w poprzednim sezonie.

Marcin Majewski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.134 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies