Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Marcin Majewski z sukcesami w sportach walki

Marcin Majewski to bardzo utalentowany zawodnik UKS Academia Gorila Ostrów Mazowiecka, który reprezentuje klub startując w licznych zawodach w formułach muay thai i K1. Podopieczny trenera Michała Kuleszy to etatowy uczestnik walk w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów.

marcinmajewski_sportowiec_2017

Reprezentował swój klub podczas zawodów przeprowadzonych m.in. w Lelisie, Ostrołęce i Wyszkowie, a także zawodnik z powodzeniem walczący w Warszawskiej Grandzie na Pięści.

Do tej pory reprezentant Ostrowi Mazowieckiej nie doznał porażki. Efektowne zwycięstwo stało się jego udziałem podczas Gali WORwar01, która po raz pierwszy został przeprowadzona w hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej. Solidnie przepracował kolejny sezon i pokazał, że z walki na walkę staje się coraz lepszym zawodnikiem.

Z pasją podchodzi do każdego treningu czy seminarium i widać, że stać go na osiąganie coraz lepszych wyników w zawodach krajowych, a w przyszłości z pewnością także międzynarodowych. Warto przypomnieć, że zawodnik ma na koncie także m.in. srebrny medal Pucharu Europy URF w Tarczynie, który zdobył w poprzednim sezonie.

Marcin Majewski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.134 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz