Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2017. Weź udział w głosowaniu

Wybieramy najlepszych sportowców w regionie, którzy w 2017 roku odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wytypowaliśmy ponad 60 utalentowanych osób w tym blisko 20 osób z terenu powiatu ostrowskiego i Ostrowi Mazowieckiej, czekamy na kolejne zgłoszenia. Twój głos to nagroda dla nich za niezwykle ciężką pracę.

sportowiec_roku_2017

Za nami wyjątkowy rok 2017, który był niezwykle udany dla sportowców z naszego regionu. Szczególny postęp poczynili przedstawiciele sportów indywidualnych, którzy z powodzeniem rywalizowali w imprezach najwyższej rangi. Nie zabrakło również dobrych wyników w sportach drużynowych.

Nominowani do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku 2017 w regionie to zawodnicy, którzy w mijającym roku zdobywali medale na imprezach rangi europejskiej, Mistrzostw Polski, Pucharu Polski dla klubów z naszego regionu, byli powoływani do reprezentacji Polski lub stali się czołowymi postaciami zespołów walczących w seniorskich rozgrywkach ligowych.

Wytypowaliśmy ponad 60 utalentowanych sportowców odnoszących sukcesy w kilkunastu dyscyplinach i zrzeszonych w ponad 30 klubach z terenu Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Przasnysza i przyległych powiatów. Czytelnicy mogą wciąż zgłaszać nowych kandydatów.

Najpopularniejszego sportowca wybiorą czytelnicy dzienników internetowych "Moja Ostrołęka", "OstrowMaz24.pl", "Maków24.pl" i "Przasnysz.eu", a tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2017 w regionie przyzna Kapituła Konkursu. Laureaci (najlepsza dziesiątka w głosowaniu) otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki.

Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna dodatkowe wyróżnienia dla Trenera Roku 2017, Sportowego Odkrycia Roku 2017, Działacza Roku 2017, Animatora Sportu Roku 2017, Organizatora Imprezy Roku 2017 i Drużyny Roku 2017.

Finałowa Gala plebiscytu "Sportowiec Roku 2017" będzie jednocześnie podsumowaniem całego sezonu w lokalnym sporcie. Uroczystość odbędzie się w czwartek, 8 lutego 2017 r. o godz. 19.00 w pensjonacie "Wioletta" w Ostrołęce przy ulicy Rolnej 31.

Sylwetki nominowanych sportowców, opis sukcesów i szczegóły plebiscytu znajdziecie na specjalnej stronie plebiscytu pod adresem https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies