Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Piłka nożna


MKS Małkinia walczyła w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Piłkarze MKS Małkinia prowadzeni przez trenera Karola Dmochowskiego rywalizowali w IX Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez klub Rzekunianka Rzekuń.

mks-rzekun-08012017-2

Drużyna z Małkini Górnej do rywalizacji przystąpiła w składzie: Dominik Sekuła, Krysztof Krawczyk, Piotr Barszcz, Bartosz Dawidczyk, Bartosz Wróblewski, Adam Najgrodzki i Michał Zawistowski.

W fazie grupowej turnieju piłkarze prowadzeni przez trenera Karola Dmochowskiego wygrali spotkanie z Rzekunianką I Rzekuń 4:0, zremisowali z Koroną Ostrołęka 1:1 i przegrali z KS CK I Troszyn 1:4. W efekcie zajęli trzecie miejsce w grupie i zagrali o piąte miejsce w turnieju ulegając Orłowi Kolno 0:2.

Turniej w Rzekuniu wygrali piłkarze Żbika Nasielsk w finale po rzutach karnych pokonując Rzekuniankę II 1:0. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. Organizatorzy przyznali także wyróżnienia indywidualne, które otrzymali najlepszy zawodnik - Marcin Kraska (Korona Ostrołęka), najlepszy strzelec - Kamil Stańczak (Żbik Nasielsk) i najlepszy bramkarz Paweł Piendak (Rzekunianka Rzekuń).Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies