Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Piłka nożna


MKS Małkinia walczyła w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Piłkarze MKS Małkinia prowadzeni przez trenera Karola Dmochowskiego rywalizowali w IX Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez klub Rzekunianka Rzekuń.

mks-rzekun-08012017-2

Drużyna z Małkini Górnej do rywalizacji przystąpiła w składzie: Dominik Sekuła, Krysztof Krawczyk, Piotr Barszcz, Bartosz Dawidczyk, Bartosz Wróblewski, Adam Najgrodzki i Michał Zawistowski.

W fazie grupowej turnieju piłkarze prowadzeni przez trenera Karola Dmochowskiego wygrali spotkanie z Rzekunianką I Rzekuń 4:0, zremisowali z Koroną Ostrołęka 1:1 i przegrali z KS CK I Troszyn 1:4. W efekcie zajęli trzecie miejsce w grupie i zagrali o piąte miejsce w turnieju ulegając Orłowi Kolno 0:2.

Turniej w Rzekuniu wygrali piłkarze Żbika Nasielsk w finale po rzutach karnych pokonując Rzekuniankę II 1:0. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. Organizatorzy przyznali także wyróżnienia indywidualne, które otrzymali najlepszy zawodnik - Marcin Kraska (Korona Ostrołęka), najlepszy strzelec - Kamil Stańczak (Żbik Nasielsk) i najlepszy bramkarz Paweł Piendak (Rzekunianka Rzekuń).


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies