Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec

Krystian Piotrak z medalami mistrzostw świata

Krystian Piotrak to kolejny bardzo utalentowany zawodnik, który startuje w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Reprezentant Tytan Team z dużymi sukcesami startował zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej zdobywając złote medale.

piotrakkrystian_sportowiec_2017

Pierwsze trofeum wywalczył w Międzynarodowym Pucharze Polski w kategorii J23 i w Mistrzostwach Włoch (kategoria J23) federacji WPA. Kolejne złoto padło łupem zawodnika z Małkini Górnej w Mistrzostwach Europy w kategorii J23 -100 kg Federacji WPA, a następnie kolejne złoto w Mistrzostwach Europy w kategorii J23 Federacji GPC.

Krystian Piotrak czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.131 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

To jednak nie koniec. Kolejne złote medale Piotrak zdobył w Pucharze Europy w kat. J23 Federacji WRPF oraz w mistrzostwach świata w kat. J23 Federacji WUAP w stolicy Czech - Pradze.

Krystian Piotrak został także złotym medalistą Mistrzostw Polski w kat. J23 -90 kg Federacji GPC. W tych samych zawodach zawodnik z Małkini Górnej poprawił również rekord kraju.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.