Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Krystian Piotrak z medalami mistrzostw świata

Krystian Piotrak to kolejny bardzo utalentowany zawodnik, który startuje w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Reprezentant Tytan Team z dużymi sukcesami startował zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej zdobywając złote medale.

piotrakkrystian_sportowiec_2017

Pierwsze trofeum wywalczył w Międzynarodowym Pucharze Polski w kategorii J23 i w Mistrzostwach Włoch (kategoria J23) federacji WPA. Kolejne złoto padło łupem zawodnika z Małkini Górnej w Mistrzostwach Europy w kategorii J23 -100 kg Federacji WPA, a następnie kolejne złoto w Mistrzostwach Europy w kategorii J23 Federacji GPC.

Krystian Piotrak czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.131 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

To jednak nie koniec. Kolejne złote medale Piotrak zdobył w Pucharze Europy w kat. J23 Federacji WRPF oraz w mistrzostwach świata w kat. J23 Federacji WUAP w stolicy Czech - Pradze.

Krystian Piotrak został także złotym medalistą Mistrzostw Polski w kat. J23 -90 kg Federacji GPC. W tych samych zawodach zawodnik z Małkini Górnej poprawił również rekord kraju.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies