Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


VI Łubudu Bowling Cup 2018. Dołącz do gry (wideo)

Przed nami już VI Łubudu Bowling Cup 2018, w którym uczestnicy zmierzą się w walce o atrakcyjne nagrody. Tym razem rywalizacja przebiegać będzie o puchar firmy Konkret marketpozyczkowy.pl Chcecie dołączyć i sprawdzić się w rywalizacji z najlepszymi kręglarzami?

lubud_012018

W pierwszej edycji zawodów triumfował Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej, który ustanowił wówczas nowy rekord toru z wynikiem 186 punktów. W drugiej edycji zawodów wygrał Dariusz Rojek z Siedlec, który zwycięstwo przypieczętował nowym rekordem toru - 177 punktów. W trzeciej wygrał Radosław Brzostek w z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 165 punktów.

Najlepszym zawodnikiem czwartej edycji zawodów o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego został Wojciech Kolator z Ostrowi Mazowieckiej, który na ostrołęckim torze wykręcił w finale 162 punkty. Piąta edycja należała z kolei do Arkadiusza Dłużniewskiego z Siedlec, który wygrał z wynikiem 178 punktów.

Chcesz dołączyć do grona najlepszych kręglarzy i powalczyć o atrakcyjne nagrody od sponsorów imprezy? Uczestnicy zawodów (maksymalnie 32 osoby) zostaną podzieleni na cztery grupy po osiem osób, które rywalizować będą na oddzielnych torach. Po rozegraniu partii (dziesięciu rund) najlepsi czterej uczestnicy z każdej grupy awansują do półfinału zawodów z udziałem szesnastu zawodników. Po kolejnych dziesięciu rundach szóstka najlepszych kręglarzy spotka się w wielkim finale rywalizując o nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy.

Awans z czterech półfinałów uzyskają zwycięzcy grup i dwójka zawodników z najlepszymi wynikami. Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling w grudniu 2017 roku. Zgłoszenia do rywalizacji należy kierować do piątku, 12 stycznia do godz. 21.00 na maila sport@moja-ostroleka.pl z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością i telefonem do kontaktu. Początek zawodów w poniedziałek, 15 stycznia o godz. 19.45.

Turniej będzie także okazją do wsparcia leczenia Szymona Wołynka, o którym pisaliśmy w głównym serwisie portalu Moja Ostrołęka w materiale Pomóż choremu Szymkowi stanąć na własnych nogach. Do specjalnej puszki w Łubudu będzie można przez styczeń i luty wrzucać datki na rzecz leczenia chłopca. Zachęcamy do udziału w akcji!

Sponsorami zawodów są: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja i warsztat samochodowy Autopuls.

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies