Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Lodowisko przyciąga tłumy ostrowian (zdjęcia, wideo)

Lodowisko cieszy się powodzeniem wśród ostrowian i nie tylko, po miesiącu od otwarcia zapytaliśmy o krótkie podsumowanie działalności ostrowskiego lodowiska, dyrektora MOSiR-u Bartłomieja Pieńkowskiego.

Zainteresowanie lodowiskiem nas zaskoczyło zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania, mówi w rozmowie z nami dyrektor MOSiR, w weekendowe dni średnio na lodowisku bawi się około 400 osób w ciągu dnia, w tygodniu ponad 200, zdarzały się dni kiedy z lodowiska korzystało 500 osób - dodaje.

Na lodowisku pojawiają się nie tylko mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej, na ostrowski obiekt przyjeżdżają osoby z Ostrołęki, Łomży, Wyszkowa, Zambrowa oraz oczywiście mniejszych miejscowości powiatu ostrowskiego.

- Słyszymy od odwiedzających obiekt same dobre słowa na temat naszego lodowiska, na następny rok planujemy dodatkowe inwestycje, między innymi budowę budynku w którym znajdzie się wypożyczalnia, przebieralnia, automaty z gorącymi napojami, obecnie przygotowujemy odpowiednią dokumentację - informuje Bartłomiej Pieńkowski.

Bilet normalny w dni powszednie kosztuje 6 zł natomiast w weekendy 8 zł, odpowiednio bilety ulgowe 4 zł i 6 zł, a wypożyczenie łyżew 5 zł.

W ferie MOSiR przygotował specjalną ofertę w godzinach 9-15 uczniowie będą mogli skorzystać z lodowiska za jedyne 2 zł, łyżwy wypożyczą również w specjalnej cenie 3 złotych.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies