Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Bezpieczne ferie - spotkania dzielnicowych

Ferie zimowe coraz bliżej. W związku z tym ostrowscy dzielnicowi prowadzą spotkania z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Tematem przewodnim spotkań jest szeroko pojęte bezpieczeństwo na drodze, w domu oraz podczas zimowych zabaw.

spotkanie_przedszkole_policja_09012017

W piątek 5 stycznia dzieci z przedszkola nr 3 przy ul. Armii Krajowej odwiedził dzielnicowy sierż. Rafał Traczewski. Podczas spotkania z dziećmi policjant mówił m.in o bezpieczeństwie pieszych na drodze. Funkcjonariusz przypomniał dzieciom o bezpieczeństwie w kontaktach z nieznanymi osobami, obcymi psami oraz o bezpiecznych zabawach na śniegu. Na zakończenie spotkania przedszkolaków odwiedził jeszcze jeden policjant Ostrowski Lisek. Dzieci zadawały mu mnóstwo pytań odnośnie służby. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.
Aby ferie przebiegły szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swoich domów, należy pamiętać o tych podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies