Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Maciej Orzech z sukcesami i purpurowym pasem

Maciej Orzech to utalentowany zawodnik reprezentujący Academia Gorila Ostrów Mazowiecka w Brazylijskim Jiu Jitsu. W maju 2017 roku podopieczny trenera Grzegorza Kowalczyka po zdanym egzaminie otrzymał purpurowy pas będąc promowanym przez Jędrzeja Loskę.

maciejorzech_sportowiec_2017

Największym osiągnięciem sportowym podopiecznego trenera Grzegorza Kowalczyka w 2017 roku był brązowy medal Mistrzostw Polski Submission Fighting na zasadach ADCC. Wspomniany turniej ma największy prestiż z grona zawodów NO GI w kraju. Remisem zakończyło się starcie z Łukaszem Karpałą na ostrowskiej gali WorWar, ale jak podkreśla jego szkoleniowiec Grzegorz Kowalczyk starcie zapierało dech w piersiach, a do trzaskających kości zabrakło niewiele.

Maciej Orzech czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.110 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Maciej Orzech to także złoty medalista zawodów Gorila BJJ Cup IV. W ostatnim swoim starcie w 2017 roku reprezentant Academia Gorila Ostrów Mazowiecka zdobył brązowy medal w zawodach Winter Open 2017. Utalentowany, pracowity, z silnym charakterem z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i w kolejnym sezonie podejmie wyzwanie walki o kolejne trofea.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies