Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Maciej Orzech z sukcesami i purpurowym pasem

Maciej Orzech to utalentowany zawodnik reprezentujący Academia Gorila Ostrów Mazowiecka w Brazylijskim Jiu Jitsu. W maju 2017 roku podopieczny trenera Grzegorza Kowalczyka po zdanym egzaminie otrzymał purpurowy pas będąc promowanym przez Jędrzeja Loskę.

maciejorzech_sportowiec_2017

Największym osiągnięciem sportowym podopiecznego trenera Grzegorza Kowalczyka w 2017 roku był brązowy medal Mistrzostw Polski Submission Fighting na zasadach ADCC. Wspomniany turniej ma największy prestiż z grona zawodów NO GI w kraju. Remisem zakończyło się starcie z Łukaszem Karpałą na ostrowskiej gali WorWar, ale jak podkreśla jego szkoleniowiec Grzegorz Kowalczyk starcie zapierało dech w piersiach, a do trzaskających kości zabrakło niewiele.

Maciej Orzech czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.110 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Maciej Orzech to także złoty medalista zawodów Gorila BJJ Cup IV. W ostatnim swoim starcie w 2017 roku reprezentant Academia Gorila Ostrów Mazowiecka zdobył brązowy medal w zawodach Winter Open 2017. Utalentowany, pracowity, z silnym charakterem z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i w kolejnym sezonie podejmie wyzwanie walki o kolejne trofea.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz