Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Lekkoatletyka


Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie

Stowarzyszenie Ostrów Biega po raz kolejny organizuje w Komorowie "Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie k. Ostrowi Mazowieckiej", 2 czerwca odbędzie się bieg wraz z imprezą towarzyszącą, którą będzie piknik historyczny oraz piknik z okazji Dnia Dziecka.

biegpamieci_03062018

Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych bez względu na wiek, płeć i sprawność ruchową. W programie organizatorzy przewidują bieg główny (dystans 10 km), biegi dla dzieci (100 m, 400 m) atrakcje, gry i zabawy.

Podczas pikniku historycznego będzie możliwość zwiedzania pomników i koszar, wystawy, a także pokaz grup rekonstrukcyjnych i sprzętu wojskowego Imprezę zaplanowano w dniu 2 czerwca od godz. 9:00 do godz. 15:00.Wydarzenie to ma na celu popularyzację aktywności fizycznej wśród dorosłych, młodzieży i dzieci, a także ma znaczące miejsce dla celów poznawczych poprzez przybliżenie historii naszego regionu i wychowawczych. Uczestnictwo w takiej imprezie ma również duże znaczenie zabawowe, wypoczynkowe i zdrowotne - informują organizatorzy.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies