Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Ostrowska komenda Policji z nowymi radiowozami (zdjęcia, wideo)

Dziś o godzinie 13:00 odbyło się uroczyste przekazanie nowych radiowozów na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej oraz funkcjonariuszy ostrowskiej komendy.

Tuż przed 13.00 na placu przed komendą Policji pojawili się zaproszeni goście, którzy mogli zobaczyć nowe auta przeznaczone dla ostrowskich policjantów, które w trakcie krótkiej uroczystości poświęcił proboszcz parafii p.w. Opatrzności Bożej ks. Marek Gruda.

Peugeot trafił do funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego w Ostrowi Mazowieckiej. Do nieoznakowanego Opla Astry kluczki odebrał policjant z małkińskiego komisariatu. Drugi nieoznakowany Opel Astra będzie wykorzystywany do prowadzenia działalności profilaktycznej przez rzecznika prasowego oraz przez kierownictwo ostrowskiej komendy. Ostatni z przekazanych dziś radiowozów to oznakowany Opel Mokka który będzie wykorzystywany przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Łączny koszt zakupionych i przekazanych dziś radiowozów to ponad 260 000zł. - informuje st. sierż. Marzena Laczkowska

3 auta nieznakowane oraz jeden samochód oznakowany, dzięki wsparciu lokalnego samorządu trafiły dziś do ostrowskiej komendy. Podinspektor Mirosałw Olszweski komendat ostrowskiej Policji, podziękował podczas spotkania za wsparcie partnerom, którzy przyczynili się do zakupu samochodów.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies