Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Tenisista stołowy i ziemny - Sylwester Puchalski

Sylwester Puchalski to tenisista, który świetnie odnajduje się w dwóch jego odmianach - zarówno ziemnym, jak i stołowym. To zawodnik, który z powodzeniem w sezonie letnim rywalizował na kortach ziemnych zapisując na swoim koncie wiele zwycięstw.

puchalski_sportowiecroku2017

Jednym z najważniejszych dla niego turniejów były mistrzostwa miasta na kortach przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej, w których triumfował pokonując prawdziwą legendę tenisa ziemnego w regionie Waldemara Rępę. Sylwester Puchalski triumfował także w ostrowskim rankingu open, gdzie wyprzedził Adama Styłę z Zambrowa i Daniela Kołakowskiego z Ostrowi Mazowieckiej.

Sylwester Puchalski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.114 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Zimą Sylwester Puchalski zmienia dyscyplinę i kortów ziemnych przenosi się do hali, aby na wysokim poziomie rywalizować w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w barwach KS Wąsewo. Jak widać połączenie tych dwóch dyscyplin i gra na bardzo dobrym poziomie jest możliwa.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz