Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Tenisista stołowy i ziemny - Sylwester Puchalski

Sylwester Puchalski to tenisista, który świetnie odnajduje się w dwóch jego odmianach - zarówno ziemnym, jak i stołowym. To zawodnik, który z powodzeniem w sezonie letnim rywalizował na kortach ziemnych zapisując na swoim koncie wiele zwycięstw.

puchalski_sportowiecroku2017

Jednym z najważniejszych dla niego turniejów były mistrzostwa miasta na kortach przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej, w których triumfował pokonując prawdziwą legendę tenisa ziemnego w regionie Waldemara Rępę. Sylwester Puchalski triumfował także w ostrowskim rankingu open, gdzie wyprzedził Adama Styłę z Zambrowa i Daniela Kołakowskiego z Ostrowi Mazowieckiej.

Sylwester Puchalski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.114 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Zimą Sylwester Puchalski zmienia dyscyplinę i kortów ziemnych przenosi się do hali, aby na wysokim poziomie rywalizować w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w barwach KS Wąsewo. Jak widać połączenie tych dwóch dyscyplin i gra na bardzo dobrym poziomie jest możliwa.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies