Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Więcej usług w salonie optycznym New Vision

W salonie optycznym New Vision w Galerii Bursztynowej wykonywane będą badania dla kierowców oraz badania z zakresu medycyny pracy. Obecnie w New Vision można wykonać badania wzroku przeprowadzane zarówno przez okulistę, jak i optometrystę.

vision-jpg_11_01_2018_13_33

Specjaliści przyjeżdżają specjalnie do klientów z Warszawy. Badają dorosłe osoby, ale także i dzieci.

Ze względu na duże zapotrzebowanie, rozszerzono ofertę o kolejne usługi. Od lutego w salonie będą przeprowadzane badania dla kierowców oraz badania z zakresu medycyny pracy (okulistyka). Specjaliści wystawią także zaświadczenia do instytucji takich jak ZUS oraz KRUS.

W salonie nie tylko dobierzemy odpowiednie szkła, oprawy i okulary, ale też szczególnie zwrócona zostanie uwaga na dbałość o wzrok. W New Vision zrobisz przesiewowe oraz kompleksowe badanie wzroku.

Badania przesiewowe zalecane są głównie osobom, które nie noszą okularów, a które w pracy lub w domu spędzają przy komputerze więcej niż cztery godziny dziennie lub pracują długo przy sztucznym oświetleniu.

Zapisy i cennik znajdziecie w salonie oraz na Facebooku.

Zapraszamy,

Salon optyczny New Vision
Galeria Bursztynowa
Ostrołęka, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 28

Artykuł sponsorowany


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies