Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


Spektakl dla dorosłych w Kotłowni

W Teatrze Scena Kotłownia w Ostrowi Mazowieckiej 13 stycznia o godz. 18.00 po raz kolejny zostanie odegrany spektakl pt. "W mrocznym mrocznym domu" Neil LaBute w reżyserii Rafała Swaczyny.

w_mrocznym_domu_20_11_17

Ostrowski teatr zaprasza na widownię tylko osoby powyżej 16 lat, na scenie zobaczymy najstarszych uczestników grupy teatralnej.

Dwóch braci Terry (Michał Świderski) i Drew (Tomasz Herman) nie są idealnym rodzeństwem. W dzieciństwie wiele ich różniło, a po kilkunastu latach sytuacja niewiele się zmieniła. Zupełnie inne doświadczenia życiowe sprawiły, że mocno się poróżnili. Jednak więzy rodzinne są dla nich nadal istotne w momencie zaistniałych kłopotów. Drew grozi więzienie i prosi brata o pomoc. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że wyciągnięte problemy rodzinne sprzed kilkunastu lat, przyczynią się do odkrycia bolesnej prawdy ukrywanej przez Terrego od dziecka.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies