Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec

Zofia Sobotka z kolejnymi sukcesami w karate

Zofia Sobotka to utalentowana zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushin, który od kilku lat odnosi sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Podopieczna sensei Zbigniewa Wójcickiego ma za sobą także bardzo udany sezon 2017.

sobotkamo1_sportowiec_2017

Wszystko rozpoczęło się od udziału w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego, w których zawodniczka Brokowskiego KKK uplasowała się na najniższym stopniu podium. Kolejny sukces mieszkanka Prostyni zanotowała w Mistrzostwach Mazowsza, gdzie wywalczyła srebrny medal. Również srebrny medal podopieczna sensei Zbigniewa Wójcickiego wywalczyła w IX Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin organizowanym przez Brokowski KKK.

Zofia Sobotka czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.127 na numer 71068 Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Na konto zawodniczki trafił również srebrny medal w międzynarodowych zawodach w Ostródzie. Z pewnością Zofia Sobotka to bardzo duży talent, który w kolejnych latach może sięgać po jeszcze bardziej znaczące trofea.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.