Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


"Stopklatka" ostrowskiego teatru w Warszawie

Scena Kotłownia w minioną niedzielę zagrała spektakl pt. "Stopklatka" w Domu Kultury Włochy w Warszawie. Ten doceniany na wielu festiwalach tytuł, szczególnie za rolę Wojtka w wykonaniu Michała Świderskiego, przyciągnął pełną widownię.

stopklatka_warszawa_12_02_18

(Fot. archiwum prywatne)

- Przedział wiekowy na sali był bardzo różnorodny. Na spektakl przybyły osoby młode oraz seniorzy. Cieszy fakt, że na widowni zasiadły osoby, które przybyły tak licznie z własnej woli - informuje Scena Kotłownia.

Po "Stopklatce" odbył się panel dyskusyjny na temat spektaklu. Widownia doceniła pracę aktorów, przemyślaną interpretację tekstu, trafność wypowiedzi oraz niesamowite walory profilaktyczne.

Scena Kotłownia zagrała w ramach cyklu spotkań "TeST" - Teatralna Scena Talentów, na której pokazywane są najlepsze spektakle teatralne w wykonaniu teatrów alternatywnych z terenu całej Polski.

Reżyser spektaklu Rafał Swaczyna wraz z aktorami zapowiedział, że spektakl będzie jeszcze grany na kilku festiwalach. Ostrowski teatr wciąż otrzymuje zaproszenia z różnych rejonów kraju.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies