Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Piotr Bałas z wyróżnieniem od czytelników (wideo)

37-letni pomocnik KS CK Troszyn Piotr Bałas wciąż imponuje formą na boiskach ligi okręgowej w naszym regionie. W rundzie jesiennej piłkarz zdobył piętnaście bramek i pokazał, że wciąż drzemią w nim duże możliwości. Kibice o nim nie zapomnieli.

sportowiec_roku_balas_13_02_18

Piotr Bałas to czołowy zawodnik w układance trenera Łukasza Bałazego, który bardzo dobrze spisywał się w drużynie z Troszyna również wiosną strzelając kilka ważnych dla zespołu bramek i niejednokrotnie zaskakując rywali swoją nienaganną techniką.

Kapitan KS CK Troszyn za każdym razem, kiedy wychodzi na boisko, daje z siebie wszystko i mimo upływu lat wciąż znajduje się w znakomitej formie fizycznej.

Ze względu na pracę zawodową piłkarz nie mógł uczestniczyć w gali Sportowiec Roku 2017 w regionie. Podczas podsumowania roku sportowego nagrodę w jego imieniu odebrała żona - Marzena Bałas z rąk burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Jerzego Bauera i dyrektora MOSiR Ostrów Mazowiecka Bartłomieja Pieńkowskiego.

Gratulujemy miejsca w dziesiątce najlepszych sportowców w regionie i życzymy powodzenia w meczach rundy wiosennej ligi okręgowej.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies