Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sporty walki


Chimkowska: Celem medal mistrzostw świata (wideo)

Emilia Chimkowska to najbardziej utytułowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła w plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w regionie zajęła dziewiąte miejsce otrzymując od czytelników 647 głosów.

sportowiec_roku_chimkowska_13_02_18

Emilia Chimkowska w 2017 roku powróciła do rywalizacji w zawodach najwyżej rangi i zapisała na swoim koncie bardzo duży sukces.

Podopieczna sensei Wiesława Orzoła w Mistrzostwach Europy Seniorek w kumite w kategorii -65 kg zdobyła brązowy medal. Tym samym zawodniczka Ostrołęckiego KKK powtórzyła świetny wynik z 2011 roku, kiedy to w zawodach rozgrywanych w Padwie również stanęła na najniższym stopniu podium.

Podczas gali Sportowiec Roku 2017 w regionie odebrała nagrody od rąk sponsorów radnego miasta Ostrołęki Jana Rzewnickiego i przewodniczącego rady powiatu ostrołęckiego Krzysztofa Mroza.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies