Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Puchalski z sukcesem w deblu (zdjęcia, wideo)

Reprezentant Ostrowi Mazowieckiej Sylwester Puchalski w parze z ostrołęczaninem Danielem Dąbrowskim zajął drugą lokatę w turnieju deblowym o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego.

puchalski_debel_ostroleka2_13_02_18

W finale zawodów rozegranych w hali sportowej ZSZ nr 3 przy ulicy Jaracza Puchalski w parze z Dąbrowskim ulegli braciom Jordanowi i Konradowi Czapskim 6:4 3:6 6:10.

W zawodach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprezentowali się reprezentanci nie tylko Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także zawodnicy z Łomży, Zambrowa, Makowa Mazowieckiego i Ostrowi Mazowieckiej. W sumie zaprezentowało się dwanaście par.

W pierwszym półfinałowym spotkaniu Daniel Dąbrowski (Ostrołęka) w parze z Sylwestrem Puchalski (Ostrów Mazowiecka) pokonali Adama Sado (Maków Mazowiecki) i Mirosława Mazucha (Pupkowizna) 7:5 6:1. W drugim meczu półfinałowym Konrad Czapski (Ostrołęka) i Jordan Czapski (Olszewo-Borki) pokonali ostrołęczan Kamila Woźniaka i Piotra Mrozka 6:1 6:4.

W wielkim finale turnieju o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki bracia Jordan i Konrad Czapscy pokonali po bardzo emocjonującym starciu Daniela Dąbrowskiego i Sylwestra Puchalskiego 4:6 6:3 10:6.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies