Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia w sparingu uległa MKS Małkinia

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Zambrowie piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka ulegli MKS Małkinia 1:2. Dla obu zespołów był to kolejny sprawdzian w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

malkinia_dmochowski_13_02_18

Do przerwy Ostrovia prowadziła 1:0 po bramce strzelonej z rzutu wolnego przez niezawodnego Dawida Wilczewskiego. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka mieli jeszcze kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki, ale zawodziła skuteczność.

Po zmianie stron skuteczniejsi byli piłkarze z Małkini Górnej. Najpierw na listę strzelców wpisał się grający trener Karol Dmochowski, a następnie Adam Najgrodzki.

Kolejne sprawdziany przez obiema ekipami w kolejnymi weekend. Ostrovia Ostrów Mazowiecka w sobotę 17 lutego zmierzy się ze Spartą Szepietowo. Mecz został zaplanowany na godz. 16.00 na boisku w Zambrowie.

Z kolei piłkarze MKS Małkinia zmierzą się na boisku w Łomży z Rzekunianką Rzekuń. Mecz został zaplanowany na godz. 12.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Małkinia 1:2 (1:0)
Bramki: D. Wilczewski - Dmochowski, Najgrodzki

Ostrovia: Poluliakhov - K. Wątrobski, Korzeb, Bednarczyk, J. Małkiński - Lipski, Sz. Wątróbski, Krakowiak, D. Wilczewski - Rogalski, Grądzki oraz Romanik, Szydlik, Kołota, Krysiak, Kaczyński

Małkinia: Klamer - Pawłowski, Suszczyński, Frydrych, Równy, Najgrodzki, Rutkowski, Maliszewski, Skłodowski, Dmochowski, Jakubowski oraz Sekuła


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies