Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Freeway z sukcesami w Operze i Filharmonii Podlaskiej

Ostrowski zespół taneczny Beton reprezentujący stowarzyszenie Freeway i MOSiR zajął pierwsze miejsce na zawodach Karnawał Dance Fest, których koncert galowy odbył się w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

freeway_bialystok1_13_02_18

W sobotę 10 lutego Beton wziął udział w eliminacjach do zawodów Karnawał Dance Fest w Białymstoku. W zmaganiach wzięło udział 65 grup tanecznych, a do koncertu galowego zakwalifikowało się 37 z nich.

Beton wywalczył pierwsze miejsce w kategorii Street Dance 12-15 lat. Uczestników oceniało jury w składzie: Katarzyna Kubalska (Warszawa), Krzysztof Chamera (Zielona Góra) i Marcin Rębilas (Warszawa).

- Karnawał był niesamowitym przeżyciem. Beton wykazał się ogromną siłą, motywacją i determinacją, ponieważ tańczyliśmy w niepełnym składzie. Konkurencja była bardzo dobra, dziękujemy wszystkim zespołom w tej kategorii za rywalizację. Daliśmy z siebie wszystko, a wygrana pobudza nas do dalszego działania, tworzenia - mówi Marta Madej, jedna z tancerek z grupy.

Koncert galowy, na którym swój sukces zapisali tancerze Betonu odbył się w niedzielę 11 lutego.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies