Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Tenis

IV Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Uczniowski Klub Sportowy Gryf Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w IV Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin Ryszarda Gocłowskiego. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż pięciu kategoriach.

tenis_stolowy_26_02_18

Rywalizacja będzie przebiegać w hali sportowej przy ulicy Piastowskiej 23A w Czerwinie. Początek zawodów przewidziany został w sobotę 3 marca na godz. 11.00.

Zapisy do rywalizacji przyjmuje Krzysztof Tyszka (tel. 692-340-565) lub w dniu turnieju do godz. 10.45. Rywalizacja została zaplanowana w kategorii open oraz w kategorii weteranów +45. Specjalna kategoria została również przewidziana dla kobiet, dla których udział w zawodach jest bezpłatny.

Dodatkowo od godz. 9.00 wystartują dwie kategorie specjalnie dla mieszkańców gminy Czerwin, z podziałem dla juniorów do lat 16 oraz w kategorii open. Dla trzech najlepszych zawodników poszczególnych kategorii przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowe nagrody przygotowali również sponsorzy. Zgłoszenia dla mieszkańców gminy Czerwin do godz. 8.45.

- Zapraszamy do rywalizacji wszystkich tenisistów stołowych z całego regionu, którzy chcą sprawdzić się w turnieju - mówi organizator zawodów Krzysztof Tyszka. - Rywalizacja w zawodach w Czerwinie szczególnie w ubiegłym sezonie cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego mamy nadzieję również tym razem nie zabraknie chętnych tenisistów do rywalizacji w zawodach.

Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych za udział w jednej kategorii.

W ubiegłym roku do rywalizacji przystąpiło blisko siedemdziesięciu zawodników z m.in. Makowa Mazowieckiego, Mławy, Łomży, Wąsewa, Czerwina, Rzekunia, Goworowa, Pisk i Ostrołęki. W kategorii open najlepszy okazał się okazał się Maciej Dobrowolski z Łomży, który odniósł komplet zwycięstw. Drugie miejsca zajął Grzegorz Kaszuba z Makowa Mazowieckiego, a na trzeciej lokacie uplasował się Marcin Dudziec z Goworowa.