Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


Spektakl "Mister Enigma" na deskach kina Ostrovia (zdjęcia, wideo)

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej z okazji Dnia Kobiet zaprosił w poniedziałek 5 marca do sali kinowej na Teatr Podaj Dalej. Znani już w naszym mieście artyści tym razem wystąpili w spektaklu "Mister Enigma".

mister_enigma1_08_03_18

"Mister Enigma" to komedia przedstawiająca, jak bardzo jesteśmy bezradni, gdy brakuje nam miłości. Bohaterami jest dwójka ludzi w różnym wieku. Ich pierwsze biznesowe spotkanie staje się niespodziewanie początkiem burzliwej przyjaźni.

Karina to trzydziestolatka z bujną fantazją, zafascynowana plastikowym światem celebrytów. Po niedawnym rozstaniu z chłopakiem chce uciec w karierę, więc skupia się na rozkręceniu firmy projektującej ubranka dla psów. Jest przebojowa, zdeterminowana i umie manipulować ludźmi. Norbert to pięćdziesięciolatek porzucony przez żonę. Jest szefem kuchni w pięciogwiazdkowym hotelu, jednak życiowo to trochę nieporadny, skupiony na swoich problemach i porażkach maruda. Karina dostrzega w Norbercie swoją szansę na dostanie się do świata celebrytów. W ramach wdzięczności zakłada mu profil na portalu randkowym, mając nadzieję, że pomoże mu odzyskać radość życia.

"Mister Enigma" to współczesna sztuka pisana dla konkretnych aktorów, którzy poprzez komedię chcą obnażyć niedoskonałości obserwowanej rzeczywistości. Teatr Podaj Dalej poprzez tekst porusza temat wirtualnych relacji.

Na ostrowskiej scenie wystąpili Magdalena Mroszkiewicz i Jarosław Gruda. Spektakl "Mister Enigma" odbył się w poniedziałek 5 marca w kinie Ostrovia.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies