Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostatnia prosta przygotowań piłkarzy Ostrovii

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka są już na ostatniej prostej w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

ostrovia_lipski_06_03_18

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozegrali pięć meczów sparingowych, a trzy z różnych względów nie doszły do skutku. Dwa spotkania zakończyły się zwycięstwami ostrowskich piłkarzy. W pokonanym polu Ostrovia pozostawiła ligowego rywala KS CK Troszyn wygrywając 3:1 i Orlęta Czyżew 2:1.

Porażek podopieczni trenera Pawła Kowalczyka doznali z kolei w meczach z Bugiem Wyszków 2:3, MKS Małkinia 1:2, a remisem zakończyła się konfrontacja z KS Wąsewo 1:1. Dobrą dyspozycję w meczach sparingowych zaprezentowali Adrian Romanik i Dawid Wilczewski, którzy strzelili po trzy bramki.

Przed piłkarzami Ostrovii jeszcze jedno spotkanie sparingowe, które zostanie rozegrane w niedzielę 11 marca w Zambrowie. Tym razem rywalem żółto-zielonych będzie czwartoligowa Wissa Szczuczyn. Dla podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka będzie to bardzo ważny sprawdzian tuż przed startem rundy rewanżowej ligi okręgowej.

Pierwsze spotkanie rundy wiosennej piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowieckiej rozegrają w sobotę 17 marca. Rywalem będzie KS CK Troszyn, a mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną trawą w Baranowie. Początek o godz. 15.00.


Dodaj komentarz