Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


ZGK wprowadza nowy radiowy system odczytu wodomierzy

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej wprowadza nowy radiowy system odczytu wodomierzy dla odbiorców indywidualnych. Oprócz wodomierza głównego, będą również wymieniane liczniki dodatkowe, współpracujące z systemem zdalnego odczytu.

wodomierz_11_03_18

- Nowy radiowy system odczytu wodomierzy jest to nowoczesna metoda zdalnego sczytywania danych o zużyciu wody, który polega na precyzyjnym przesyłaniu danych ze stanu wodomierzy przy użyciu fal radiowych - informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Dotychczas parametry z liczników spisywane były manualnie, często wodomierze były umieszczone w trudno dostępnym miejscu i w czasie niekorzystnym dla odbiory. Teraz wszystko będzie przesyłane bezpośrednio do administratora mediów.

Jak informuje ZGK w Ostrowi Mazowieckiej jest wiele zalet ze stosowania systemu radiowego odczytu wodomierzy, tj. oszczędność czasu, bezpieczeństwo, poprawa komfortu, monitoring oraz redukcja kosztów.

Więcej informacji na temat nowego radiowego systemu odczytu wodomierzy znajdziecie na stronie internetowej Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.