Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


Nowy samochód i kontenery ZUOK w Starym Lubiejewie

O nowy samochód do zagospodarowania odpadów stałych oraz pojemniki do zbiórki odpadów wzbogacił się Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych w Starym Lubiejewie. Całkowity koszt wyniósł 631 tys. 595 złotych netto.

kontener_zgk_12_03_18

(Fot. Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej)

Pojazd i pojemniki zostały zakupione dzięki środkom własnym spółki, a także dofinansowaniu.

- Zakup został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki w kwocie 560 tys. złotych. Całkowity koszt wyniósł 631 595 zł netto - informuje ZGK w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.